هو
« ... آيت‌الله مشكيني بازگشايي مجلس هفتم را مورد اشاره قرار داد و افزود: بازگشايي مجلس هفتم را به خود مجلسيان كه مورد اعتماد ميليون‌ها مسلمان پايبند به دين و قانون قرار گرفته‌اند و رهبر معظم انقلاب تبريك مي‌گويم و تشكر ويژه از حضرت بقيه‌الله (عج) دارم كه وقتي هفت ماه پيش در شب قدر فرشتگان الهي ليست اسامي نمايندگان مجلس هفتم و نام و آدرس آنها را به حضرت دادند حضرت هم همه‌ي آنها را امضا كردند...»

خبر ایسنا از خطبه‌ي جمعه‌ي قم را كه می‌خوانم، به اين فكر مي‌كنم كه درست است که سياست به معناي بازي قدرت كثيف‌تر از آن است كه با آب اقيانوس‌ها پاكيزه شود. ولي فكر نمي‌كردم درش كساني باشند كه اگر لازم شود امام زمانشان را هم گاهي به خدمت احضار كنند و گاهي به مرخصي بفرستند.
امام زمانشان را گويا در شب قدر چهار سال پيش به مرخصي فرستاده‌اند تا آن شب ليستي امضا نشود ولي گويا با اين حال مقدر شده است آنچه نبايد و آن اتفاقي كه نبايد بيافتد افتاده است و شب قدر امسال باز به خدمت خوانده اند تا ليست جديد امضا شود و شده است و اكنون آنچه كه بايد.


خبر ایسنا از خطبه‌ي جمعه‌ي قم را كه می‌خوانم زمزمه می کنم :

أَيْنَ مُحْيِي مَعَالِمِ الدِّينِ وَ أَهْلِهِ أَيْنَ قَاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدِينَ أَيْنَ هَادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَ النِّفَاقِ أَيْنَ مُبِيدُ أَهْلِ الْفُسُوقِ وَ الْعِصْيَانِ وَ الطُّغْيَانِ أَيْنَ حَاصِدُ فُرُوعِ الْغَيِّ وَ الشِّقَاقِ [النِّفَاقِ‏] أَيْنَ طَامِسُ آثَارِ الزَّيْغِ وَ الْأَهْوَاءِ أَيْنَ قَاطِعُ حَبَائِلِ الْكِذْبِ [الْكَذِبِ‏] وَ الافْتِرَاءِ أَيْنَ مُبِيدُ الْعُتَاةِ وَ الْمَرَدَةِ أَيْنَ مُسْتَأْصِلُ أَهْلِ الْعِنَادِ وَ التَّضْلِيلِ وَ الْإِلْحَادِمُحْيِي مَعَالِمِ الدِّينِ وَ أَهْلِهِ


  
 ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۳/٢٤ » لينک ثابت
    پيام هاي ديگران ()