محمود نظر تو بر نگردد!

 

 

١- مایلی‌کهن ول‌کن ماجرا نیست و دستور فدراسیون مبتنی بر سکوت را ذره‌ای اهمیت نمی‌دهد. دلیل؟

2- در سایت‌ها همه بیانیه‌ی شماره‌ی 2 او را استعفا از سرمربی‌گری تیم ملی نام نهاده‌اند و اشتباه کرده‌اند.  دلیل؟

چرای اول پاسخی روشن دارد. فدراسیون فوتبال ایران این روزها به اندازه‌‌ای که اداره‌ی محیط زیست در فوتبال ملی بزرگ‌سالان دارای قدرت است، قدرت دارد. نه مربی را گذاشته و نه طبیعتا می‌تواند بردارد.

چرای دوم هم برای این است که سایت‌نویسان و کاربران بالاترین و پایین‌ترین به جمله‌ی آخر بیانیه توجه ندارند:"یا رب نظر تو برنگردد." این جمله که مایلی کهن می‌گوید خطاب به ربش در این داستان‌ها یعنی شخص محمود احمدی‌نژاد است. همان‌طور که منظور دایی از خدا در لابی با خدا محمد علی آبادی بود. وقتی مایلی می‌گوید یا رب نظر تو برنگردد یعنی آقای احمدی‌نژاد! می‌دانم که تو هم‌چنان پشت من هستی. پس استعفایی در کار نیست.

 

ب ت: استعفا پذیرفته شد. به نظر می‌رسد ستاد محترم این پست را دیدچشمک خیلی بد شد. نرفتن ما به جام جهانی هیچ مقصری ندارد جز آقایانی که در دولت نهم به جان فوتبال افتادند. ما در هر صورت نمی‌رویم و با مربی بودن مایلی کهن این تقصیر به خوبی برای همگان روشن می‌شد چرا که ارتباط مایلی و احمدی‌نژاد برای عامع هویدا بود. اما الان اگر یک کسی که زیاد دولتی نمی‌زند را بگذارند دیگر لاپوشانی می‌شود.

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
پایین

مایلی کهن به طور حتم با دیگری جایگزین خواهد شد. موضوع ِ تنش اخیر، کم شدن شانس قهرمانی استقلال توسط سایپا است. و چون تربیت بدنی نظر به قهرمانی استقلال دارد، این حرکت تیم سایپا و آن گل دقیقه 92 با سیاست ها ی فوتبالی اقای علی آبادی سازگار نبوده، و مایلی کهن تا حد زیادی جذابیت اش را برای آدم های فوتبال دولتی از دست داده است.

ازگمی

1-عامع را اصلاح کن. 2-احساس بدی به آدم دست میدهد از اینکه میبیند توی این دنیای فوتبال که همه خلائق را به سمت و سوی خودش میکشد و همه قدرت خودشان را به نحوی در آن نمایان میکنند،یک آدم کاربلد و خوب صحبت کن و قابل اعتماد برای مربی شدن تیم ملی پیدا نمی شود.

صدرا

نمي‌دانم چرا هر وقت يكي از اين ۳را مي‌بينم ياد ۲تاي ديگرشان مي‌افتم ممدمايلي،محموداحمدي،مسعودد ِ‌نمكي شايد بخاط ميم‌هاي زياد نام و فاميل‌شان است شايدهم بخاطر ريش‌هايشان!