این پست پس گرفته شد.
از این لحظه به بعد: رای ما  موسوی


تمام شد. درست یا غلط (که به نظر من بسیار بسیار غلط) خاتمی رفت. دیگر بحث سر این که کارش درست بود یا نبود بیهوده است.

از همین الان که چند دقیقه از ماجرا می‌گذرد.

به میرحسین موسوی رای می‌دهم. و برایش کار می‌کنم.

تمام.

 


/ 5 نظر / 20 بازدید
مهدی

کنار کشیدن خاتمی تصمیم شخصی وی بوده است و قطعا دلیلی ندارد هواداران سیاسی و اجتماعی خاتمی به توصیه وی از موسوی حمایت کنند.موسوی و احمدی نژاد از نظر مبنایی تفاوت چندانی باهم ندارند. جفتشون بنیادگرا و پوپولیست اند. فقط به نظر می آید احمدی نژاد ورژن تحت داس و باگ دار موسوی است. اگر خاتمی انصراف بده من یکی که به موسوی و یا کروبی رای نمی دهم. عبدالله نوری هم قطعا رد صلاحیت خواهد شد. پس راه حل چیست؟ اصلاح طلبان باید به سرعت دنبال آلترناتیو دیگری باشند. به نظر من شخصیتی مثل دکتر نجفی بهترین گزینه است. دلایل من برای پیشنهاد دکتر نجفی به شرح زیر است: 1.به اندازه کافی شناخته شده است... 2.اصلاح طلب است و دیدگاههای سیاسی و اقتصادی روشنی دارد... 3.برخلاف دکتر معین از کاریزمای شخصیتی قوی برخوردار است و قدرت سخنوری بالایی دارد... 4.توان متحد کردن احزاب از کارگزاران تا مشارکت را برخوردار است و می تواند حمایت جنبش اجتماعی تحول خواه را به همراه داشته باشد... 5.برخلاف بسیاری از سران اصلاح طلب بسیار باهوش است. کافی است به دکترای ایشان از دانشگاه ام آی تی توجه کنید... 6.برخلاف نوری ردصلاحیت نخواهد شد و تا کنون رد صلاحیتی در پروند

گروه اکسیر

سلام قاف . وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

بهروز

از نظر من هم موسوی بر سایرین ارجح هست. قدرت رای آوری نسبی بیتشری از کروبی دارد و احتمالا می تواند کاریزما هم داشته باشد بر خلاف کروبی.

مهدي

مهدي ميدونم قيافه ات الان خيلي ديدني است. خصوصا بعد از تحليل بلندبالايت درباره "دلایلی بر این که حضور میرحسین به نفع اصلاح‌طلبان است" اتفاقا خاتمي دقيقا به دليل حضور ميرحسين انصراف داد.

مجید س

نجفی دکترا نداره. درسش تز اش تو MIT خورد به بن بست, ول کرد اومد