ما همیشه در جبهه‌ایم 

 

‌ما(در زندگی شخصی خود)  هر لحظه در حال جنگیدن د‌ر چندین جبهه هستیم. فکر می‌کنم حال آدمی رابطه‌ی مستقیمی با وضعیت نیروهایش در این جبهه‌های مختلف دارد. حالا بسته به میزان اهمیت این نبردها، تاثیرات پیروزی‌ها یا شکست‌های مقطعی یا کلی در این جبهه‌ها بر حال ما متفاوت است.


 باید حواسمان به موجودی انبار مهمات، توان سربازان پیاده، امکانات لجستیکی و به طور کلی موجودی‌های‌مان باشد که بی‌گدار تعداد جبهه‌ها را زیاد نکنیم. خیلی از ناخوشی‌هامان احتمالا بر‌می‌گردد به بازکردن جبهه‌های جدید بدون توجه به میزان آمادگی.


البته خیلی وقت‌ها هم نبردهایمان واقعا نبردهای تحمیلی است و ما واقعا در حال دفاع هستیم.

باید یاد بگیریم که در برخی جبهه‌ها شاید لازم باشد گاهی یک قطعنامه‌ را بپذیریم و تمامش کنیم ، حتا اگر پذیرش صلح تلخ باشد. فرسایشی شدن نبرد در جبهه‌ها ممکن است توانمان را برای جبهه‌های دیگر هم کم کند. 

 
چه‌ می‌دانم.

 

/ 5 نظر / 16 بازدید
سوده

خیلی زیبا و کاربردی بود...ایول!قابل توجه شوهر عزیزم و...!!

عباس

قاف عزیز یاد حاج اسماعیل دولابی به خیر که می گفتک دنیا بازیه سعی کنید بازی کنید اما هیچ وقت فراموش نکنید که همش یک بازیه. جدی می گیری.اون دفعه نوشتم جواد بهش بر خورده بود. خواستم جوابشو بدم دیدم خوب بازیه دیگه.

انوش

به اعتقاد من همیشه باید فقط در یک جبهه جنگید جنگ در چند جبهه که اشتراکاتی دارند به شدت فرسایشی است -- در جبهه هایی که اشتراک ندارند می توان هم زمان جنگید اما توان زیادی باید صرف کرد .

عباس

خمیر مایه های حکیم شدن را پیدا کردی

عباس یکرنگی

آقا این وب با ما چه کرده که سلام و علیک مان هم تنها از این طریق است.