هو

 

 

 به اين فکر می کنم که آيا حاضرم از روی اختيار مسووليتی را بپذيرم که ترسناک ترين سرويس اطلاعاتی دنيا رسما اعلام کرده کسی را که اين مسووليت را بپذيرد خواهد کشت؟

مرگ، گويا واقعا  برای کسانی مشکلش حل شده است.

 

.......................

 در اتاق جواد(اصفهان) نوشتم.

 

/ 15 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عین قاف

همين يه رفيق باحال رو داشتيم که داره از دستمون می ره! خدايا چه می شود؟!

برای شروع(هاشمی نژاد)

سلام مجدد.حالا چرا ناراحت می شی.آقا کاشونيها اصلا هم ترسو نيستند.تازشم سربازی رفتن که بعضی جوجه فکلی ها سر و کلشونم شکستند و ۸ ماه دويدن تا ۶ ماه سر بازی نرن.ولی شما که اينطور نبوده . با کمال شجاعت ژ۳ (ممنون که گفتی چيه) دستت گرفتی و اصلا هم از گير کردنش نترسيدی.اصلا نترسيدی.اصلا!!! کی می گه کاشونی ها ترسوند؟!!!

عین قاف

بابا بی خيال ما که چيزی نگفتيم فقط ترسيدم که از دست بری!؟ آخه مگه کار کشکه که با موساد و سيا و چمی دونم با اين سرويسای دری وری در بيافتی؟ من فقط ترسيدم که بي مهدی بشيم! نگران و دلواپس نباش!

حامد

مضاف اليه: مهدی من عميقا دارم مطمئن ميشم که اين روح الله يا رضای جديد چون فاصله اش از لحاظ مکانی با فاميلاش کم شده ....آره. يه فکری بايد براش کرد. قاط برای يه دقيقه اش خوبه. برو بالا..

حامد بخشی

سلام. می دونم که ممکنه تند یا غیر منصفانه یا ... به نظر بیاد ولی خوب نظرمه. آدمها تو جو و محیط اعمالی انجام می دن که در غیر اون محیط شاید فکرشم نشه کرد. پذیرفتن این مسوولیت که سهله،‌ عملیات انتحاری هم انجام می دن. و فکر نکن نسل اون جوونایی که رفتن رو مین از بین رفته. از بین همین دوست و رفیقا،‌ اگه جنگ بشه و شرایطش مهیا بشه، فکر می کنی چند نفر به عملیات انتحاری دست بزنن؟! در مورد کامنتت هم ممنون. قبول دارم مطالب نپخته س ولی خوب وضعیت مناسبی برا وقت گذاشتن زیاد ندارم. لذا در حد طرح صورت مساله هم فکر می کنم بهتر از ننوشتنه. حقیقتش حیفم اومد این فرصتو از دست بدم!

منم یه نفرم دیگه

بد نیست!!!

پایه ثابت چایی

آقا شرمنده دیر کردیم/امرک مطاع/به اینم فکر کن آیا حاضری وارد یه کار سالم بشی که آخرش حست میگه به آلودگی کشیده میشی؟/.. ...

پایه ثابت چایی

ای ول/ميبينم که لينک و مرام و درخت هندونه!/الان ديدم/.. ...