هو

 

 

 

یکی دو روز دوباره چابهار. این‌بار تنها نیستم احسان عمادی و حسین تراب نژاد  هم هستند. این بار فقط به عشق چند تا پُک به قلیان در بام چابهار. حالا بگذار معاون منطقه فکر کند به خاطر نشریه‌ی منطقه است.  بام چابهار  جای بلندی است که از آن می شود مسلط بود  بر همه‌ی شهر و همه‌ی منطقه. یک نما از دریا هم که به این‌ها اضافه شود همه چیز  تکمیل می‌شود. هٍی! برگ هم قبل از قلیان خیلی می‌چسبد. مرد بلوچ می‌پرسد همه چیز تکمیل است و من هم با علامتی به نشانه‌ی تشکر سرم را  تکان می‌دهم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

دوربین می‌بریم . عکس‌هایش را قصد دارم یک جایی توی شبکه بگذارم. می شود آرشیو خوبی ازش ساخت. همه جا در دسترس است و لازم نیست آلبوم را همراهت راه‌بیاندازی یا مثلا فایل این طرف آن طرف ببری. ایده‌ی بدی نیست.  می ماند فضا که آن را هم می شود در جاهایی پیدا کرد (اگر سراغ دارید  خبر بدهید).

 

مادربزرگ عباس هم  فوت کرد و به قول ما کاشانی ها سومی‌اش هم مهر شد. خاله، مادر و مادر بزرگ. روح هر سه‌شان شاد باد. 

 

 ان شاء

الله اگر برگشتم دو تا گزارش‌گونه می‌خواهم بنويسم. به نظرم جالب است. يکی در باره‌ی همايشی که گروه امام علی(ع) دقيقا روز بعد از زلزله‌ی جمعه‌ی سه هفته پيش در دانشگاه برگزار کرد و اتفاقاتی که درش افتاد و ديگری اين بلوای زلزله و رحيمی‌تبار دردانشگاه و نهايتا  همدستی دو تشکل متضاد برای عقب انداختن امتحان‌ها. می‌شود در روزنامه‌ی‌تابستان چاپشان کرد.

 

 

فقط به عشق چند تا پُک به قلیان در بام چابهار. حالا بگذار معاون منطقه فکر کند به خاطر نشریه‌ی‌منطقه است. البته کار او را هم سعی می کنم راه بياندازم.

 

و کمی در دفاع ازorkut و اين جورچيزها که شايد در آينده.

 

 

 

 

 

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
ایمان

برای عکس‌ها می‌توانی از Fotki استفاده کنی. Blogspot هم امکاناتی برای این کار دارد. http://www.fotki.com/ http://www.blogger.com/knowledge/2004/05/hello-photoblogging.pyra

حامد

بام چابهار

برای شروع

سلام.هنوز نيومدی.من دارم می رم.خوش باشی

فرزاد

وبلاگ قشنگت رو ديدم. خيلی لذت بردم. هيچ ميدونی يه عکس به اندازه ده صفحه متن ميتونه به مخاطبش مطلب برسونه و چقدر گذاشتن عکس توی پرشين بلاگ سخته و ما اين مشکل رو برای شما حلش کرديم اگه ميخوای توی وبلاگت عکس بذاری کافيه رو آدرس URL کليک کنی.(در ضمن اين سرويس از طريق ISP ندا بي دليل قابل ديدن نيست)

yeki az ma 3 ta

بابا !‌ما دو تامون کامپيوتری هستيم(مریم قاسمی و الهام صاحبکار) يکی مون ميم شيمی!!(