تصاویری از سفر خاتمی به شیراز

 

تصاویری از سفر خاتمی به شیراز

 

از شیراز خبر می‌رسد که استقبال مردم علیرغم تمام کارشکنی‌های فرماندار و استاندار بیش از حد انتظار اصول‌گرایان و حتا اصلاح‌طلبان بوده‌است. معدوم کردن تراکت‌ها در سطح شهر و ارسال اس‌ام‌‌اس‌های دروغ مبنی بر تعویق سفر هم نتوانسته کارساز باشد.

 عکس‌هایی که من دیدم را شما هم ببینید:

گزارش تصویری سفر خاتمی به شیراز 1

گزارش تصویری سفر خاتمی به شیراز 2

گزارش تصویری سفر خاتمی به شیراز 3

گزارش تصویری سفر خاتمی به شیراز 4

گزارش تصویری سفر خاتمی به شیراز 5

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از سفر خاتمی به شیراز

خبرگزاری فارس هنوز یک عکس هم از این برنامه کار نکرده و دقیقا ساعاتی قبل از ورود خاتمی به شیراز از صحن‌های خالی شاه‌چراغ و بازار ماهی‌فروشان در محمودآباد مازندران  گزارش تصویری کار کرده‌است!

ایسنا هم جز دو عکس خبری ( که یکی‌ش خیلی عالی بود) هنوز چیزی نزده.

 

همچنین خبر می‌رسد که در مسیر حرکت از شیراز به یاسوج  خاتمی مورد استقبال مردم قرار گرفته "و نیروی انتظامی یاسوج از ورود بیش از 600 خودرویی که از 25 کیلومتری یاسوج کاروان خاتمی را همراهی می‌کردند و عکس‌های خاتمی را حمل می‌نمودند به داخل شهر جلوگیری کرده‌ نیروی انتظامی ابتدا عکس‌های خاتمی را ضبط و سپس اجازه ورود خودروهای مستقبلین به داخل شهر را می‌دادهاست ". خاتمی  در یاسوج هم در مصلای بزرگ شهر سخنرانی کرده‌است. نمی‌خواستند مصلی را در اختیار خاتمی قرار دهند که آیت‌الله ملک‌حسنی  امام‌جمعه‌ی یاسوج مقاومت کرد تا خاتمی توانست در مصلی سخنرانی کند. هنوز عکسی از یاسوج ندیده‌‌ام.

 

یک چیز جالب :گویا هر جمعه صبح در یاسوج برنامه‌ی پیاده‌روی همگانی برگزار می‌شده که امروز مسئولان ساعت اجرای این برنامه را از صبح به ساعت 6 بعدازظهر تغییر دادند و جوایز گران‌بهایی مثل سه دستگاه پراید برای شرکت‌کنندگان در این برنامه در نظر گرفته‌اند. با این همه گویا جمعیتی بالغ بر 20 هزار نفر در مصلی و اطراف آن گرد آمده‌اند.

 

 

 

 

/ 5 نظر / 43 بازدید
اصولگرا

به پای استقبال از احمدی نژاد نمیرسه

شوپه

استاد باز فقط در مورد اخلاق و آزادی و نظارت استصوابی حرف زده بود. به اضافه ی مقادیر معتنابهی انتقاد از دولت فعلی. سوال 1: چند درصد از جمعیت کثیر و پرشور استقبال کنندگان، با شنیدن این حرفا تو ذوق شون خورده و دمغ و با حالی گرفته به خونه برگشتن؟ سوال 2: آیا خاتمی حواسش به کم کردن عدد پاسخ سوال یک و نزدیک کردنش به صفر هست؟

ابوالفضل

گفت روزي به حاجي حيضي کز علي وعمر بگو چيزي گفت حاجي ورا که اندوه چاشت حب وبغض کسم به دل نگذاشت

بهروز

جواب به اصولگرا: با اون پول و سازماندهی معلومه خب ولی اونها هوادار و حامی واقعی نیستن. خاتمی وقتی رئیس جمهور هم بود دنبال اتوبوس برای شهرستانها و آش نذری و منوریل نبود. کلام آخرم اینکه استقبال سازماندهی شده و دکتردکتر کردن بی نهایت بی ارزشه.

بهروز

با عذرخواهی از آقای مهدی برای اینکه از نظرخواهی اش برای جواب دادن استفاده کردم/