آقای ابطحی! خودتی.

 

 

آقای ابطحی! باور کنید من در وبلاگم سعی می‌کنم حرفی که شکل فحش و بد و بی‌راه و چاله‌میدانی باشد نزنم. البته خیلی کم پیش آمده که یکی خسته‌ام کرده و واقعا رفتارش مصداق چیزی شده که در جامعه به آن فحش می‌گویند. من از شما چندان بدم نمی‌آمد. اتفاقا وقتی می‌دیدم برخی نسبت به شما چه قدر موضع منفی دارند می‌گفتم حالا هم که یک آخوند پیدا شده که وبلاگ دارد و کارهای مدرن می‌کند نمی‌توانند ببینندش. گاهی هم فکر می‌کردم به خاطر نزدیکی بیش ‌از حد شما با خاتمی باشد. یکی دو بار هم سعادت درک حضور شما جهت امر خیر فراهم شد و از نزدیک درک‌تان کردم اما نمی‌دانم چرا دستم نمی‌رفت که زیاد تحویل‌تان بگیرم. باور کنید دستم نمی‌‌رفت. بگذرم. من خواننده‌ی وبلاگ شما هستم. به عنوان یک خواننده چیزی در وبلاگ‌تان دیدم که به‌م برخورد. حس کردم مختصر اهانتی به خواننده‌‌های وبلاگ‌تان کرده‌اید. از همین اهانت‌هایی که دائما در صدا و سیما و خیلی تریبون‌های دیگر به ما  می‌شود. موضوع برمی‌گردد به همین پستی که در توجیه پیوستن‌تان به ستاد آقای کروبی نوشته‌اید. به نظر من این حق کاملا طبیعی و مسلم شماست که بعد از انصراف خاتمی پشت هر کاندیدایی که دوست دارید قرار بگیرید. این چیز بدی نیست. نوشته‌ی شما توجیهات و نظرات سیاسی‌تان بود، اگر چه ممکن است هر کسی نقدی بر آن داشته‌باشد اما بحث من الان فقط همان اهانتی است که به من به عنوان خواننده‌ی نوشته کرده‌اید. من از این اهانت رنجیده‌ام و واقعیت‌ش خواستم در وبلاگم پاسخ‌تان را کاملا چاله‌میدانی بدهم چرا که اهانت به مخاطب حق مسلم شما نیست.

  شما همان‌طور که در مصاحبه‌ها تان گفته‌اید که در بیانیه‌ی کناره‌گیری خاتمی نسبت به آقایان موسوی و کروبی هم‌سان سفارش شده(!)، نوشته‌اید: "آقای خاتمی به نفع اصلاحات و نه به نفع کسی انصراف داد، ... توازن در حمایت از دو کاندیدای اصلاح‌طلب موضع آقای خاتمی است." احساس کردم ما را گاو فرض کرده‌اید و بنابراین خواستم طی این نوشته عرض کنم اگر چنین فرضی کرده‌اید گاو خودتان می‌باشید.

والسلام

 

 

/ 16 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ج

خیلی خدا بود. فقط آخرش باید می نوشتی: والسلام علی من التبع الهدی

عباس یکرنگی

تکبیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر. نه تک تیر...................... ترش کردی برادر. راستی از برنج راضی هستی.

ق

پاسخ به رامین: مشکل من دقیقا همین پیچاندن موضوع است برادر. ابطحی اگر می گفت "حمایت، خاصیت تراگذری در ریاضی ندارد که اگر من طرفدار آقای خاتمی بودم و حالا که ایشان به نفع موسوی رفته کنار لزوما من باید طرفدار موسوی شوم. من خودم بین این دو کروبی را ترجیح می دهم" آن وقت من دستش را هم ماچ می‌کردم. ولی این را نگفت و گفت" خاتمی در بیانیه اش از هر دو کاندیدا حمایت کرده به طور مساوی و من از بین این دو کروبی را انتخاب می کنم." در صورتی که یک بچه ی چهار ساله اگر بیانیه ی خاتمی را بخواند می فهمد و واضح است که ایشون از موسوی حمایت کرده. مشکل من همین است. والا کاری به این که کروبی خوبه یا موسوی ندارم.

خدا عمرت بدهد با این پستت. من هم داشتم از عصبانیت می ترکیدم از این رفتارش.

مدیریت سایت کی آشیان

به سراغ من اگر مي‌آييد، نرم و آهسته بياييد، مبادا كه ترك بردارد چيني نازك تنهايي من. سلام. حرکتی کوچک برای پاسداشت مشهورترین شاعر معاصر شهرمان سهراب سپهری آغاز شده. شما نیز با صرف اندکی وقت سهیم باشید. برای اطلاع از جزئیات مراجعه کنید به : http://www.keyashiyan.com/page-3.html

امیر

اگه تو دنبال فحش آبدار میگردی که جواب بدی چرا به این بیچاره گیر دادی. جمله میر حسین و عشق است وقتی فرمود: اگر خاتمی میماند من در انتها انصراف میدادم.

ازگمی

سلام اولا که مگه ما چه مونه که طرفدار مسوی نباشیم؟ دوما خوشحالم که بعد از 10 - 12 سال بالاخره یه نموره این ابطحی رو حداقل شناختین.بعضی های دیگر هم توی این جبهه اصلاحات هستن که یه مقدار زمان لازم هست تا همگان بشناسندشان. سوما که این آقای موسوی یک فرصت هست برای این که از این وضعیت نجات پیدا کنیم.وضعیت زهرماری که به زور میخواهند به ما بقبولانند که احلی من العسل است.

ازگمی

چهارمندش هم اینکه سوال همیشگی من. چه خبر... ! محمد صادق ما هم بزرگ شد ها.

سپيده

از شما بعید می‌باشد که بگویید گاو خودتان می‌باشید. به نوع فحشی که داده‌اید و دلیلش کاری ندارم چراکه فحاشی حق مسلم هر ایرانی می‌باشد و در این مورد خاص حتی با شما موافق می‌باشم. فقط خواستم یادآوری کنم که می‌باشد غلط می‌باشد

ق

به سپیده: من واقعا گاهی نمی‌توان جواب فحش را ندهم. در مورد می‌باشد هم باید بگویم این یک اصطلاح شده بین ما و دوستان و تعمدی است.