فرصت شغلی

به دو نفر مهندس صنایع باهوش و روابط عمومی خوب مسلط به MSP و دارای تجربه در پروژه‌های واقعی نیازمندیم. خوب باشد پول هم خوب می‌دهیم.

 ایمیل: ghasemi75@yahoo.com

 

/ 8 نظر / 21 بازدید
محمد

سلام من اون پنج مشخصه اولیه رو ندارم ولی از پس اون آخری احتمالا بر بیام یعنی خوب پول گرفتن . حالا میشه اون پنج تای اول رو تو عالم رفاقت بی خیال بشی

مصطفی

از کجا باید بفهمیم که با هوشیم یا نه؟ ... تازه اگه با هوش بودیم، از کجا باید بفهمیم که از نظر شما خوب هستیم که اونوقت خوب پول بگیریم؟

ق

لازم نیست خودتان اینا رو بفهمید(البته این صفات رو بیش‌تر برا کسانی نوشتم که می خواهند کسی که می شناسند را معرفی کنند. و الا تنها چیزی که هیچ کس در دنیا فکر نمی کنه کم داره هوشه) صحبت که کردیم می فهمم به اون اندازه که این کار لازم داره باهوش هستید و برای این نقش خوب هستید یا نه.

جواد رف

ببین این با هوش بودن و داشتن روابط عمومی خوب تو مهندسی صنایع یکیه. کلن کارتون روابط عمومیه دیگه :)

ق

جواد! به خدا این کار اینجا فقط روابط عمومی نیست. کلی فسفر می بره.[گریه]

سوده

من مهندس جواد رفیعی را معرفی می کنم تا بیان تهران!!چون باهوشن...روابط عمومی خوب دارند و یه دختر خوشگل! با پوزش از قاف که اینجا را ...کردیم.[زبان]

جواد رف

سوده خانم! البته شما مختارید هر جا دوست داشتین این علامت مبهم (...) رو استفاده کنید ولی وقتی اسم من تو نوشته تون میاد کنجکاو می شم بدونم این ... بعنی چی؟! معطر کردید؟ مزین کردید؟ منور کردید؟ چی کار کردید؟