تجربه‌ی کارت به کارت

 

 

بعد از استفاده‌ی فراوان از عابربانک‌ها این قاعده را یاد گرفتم که بد نیست بدانید:

برای انتقال مبلغی از یک کارت به کارتی دیگر یا همان "کارت به کارت" باید در بین سه جزء درگیر در این ماجرا یعنی کارت مبداء، کارت مقصد و دستگاه ATM حداقل دو تاشان از یک بانک باشد و الا عملیات انتقال امکان‌ پذیر نیست.

 اگر فقط دوتایشان یکی باشد ۵٠٠ تومان کارمزد این کار است. اما اگر هر سه یکی باشند کارمزدی کسر نمی‌شود.( به جز بانک ملت که 25 تومان کسر می‌کند.)

 

 

 

 

/ 7 نظر / 21 بازدید

ما که نتونستیم با کارت پاسارگاد با دستگاه همین بانک به بانک ملی انتقال بدیم همچنین سراغ دستگاه ملی رفتیم بازهم نتونستیم به حساب کارت بانک ملی مبلغی انتقال بدیم . ضمنا انتقال از کارت بانک تجارت به هر کارتی غیر از حساب بانک تجارت غیر ممکن است

فرانک

خوش آمدید...

ق

پاسخ: احتمالا در مورد انتقال از پاسارگاد به ملی مشکل خاصی در آن مورد خاص بوده و الا بانک ملی از اردیبهشت86 و پاسارگاد از مرداد87 عضو این شبکه اند. در مورد تجارت هم من بارها از کارت تجارتم به اقتصادنوین انتقال داده ام(از خودپرداز اقتصاد نوین). تا همین چند وقت پیش کارت های تجارت خاصیت انتقال را داشت اما ای تی ام های تجارت منوی انتقال را نداشت ولی چند روز پیش دیدم که دارد.

امیر

ایول.یکی از دغدغه های 3 ماهه اخیر من همین بود.

مهدي

اقا بي زحمت چك كن ببين اين حرف درسته: اگه دزدها شما رو مجبور كردند از اي تي ام بهشان پول بدهيد شماره را برعكس وارد كنيد (به جاي 1234 بزنيد 4321) دستگاه پول ميده ولي به پليس هم خبر ميده! من چون از پليس ميترسم تا حالا امتحان نكردم!

ق

پاسخ: به نظر نمیاد همچه چیزی درست باشه. در ایران شما به پلیس که زنگ هم می زنی به پلیس خبر ندادی چه برسه بخواد سیستم اتوماتیک به کسی خبر بده. حالا از این گذشته با این تفسیر اگه کسی رمز کارتش 4114 باشه پس باید ساکن کلانتری باشه دیگه؟!

ابوالفضل

اگه یه جزء ماجرا نرم افزارهای موبایل بانک باشه چی میشه