پنج پست!

 

اینترنت ندارم. فقط جی‌میل دارم و والسلام. همین است که این‌جا خاک می‌خورد. پست‌ها ناگهان می آیند و می روند. نمی شود شب رفت و نوشت. اصلا نمی شود.

چندتایش که در حافظه کوتاه مدتم هنوز مانده است:

 

داشتم به قالیباف فکر می کردم، روی صندلی شهردار تهران نشسته. با خودم فکر می کنم که وقتی از هر مسوولی که در این کشور یک دوره کاره‌ای بوده یاد می کنیم به صورت ناخودآگاه یک سری کارهایش می آید توی ذهن. مثلا وقتی از قالیباف در فرماندهی پلیس یاد می کنیم یاد پلیس 110 می افتیم که زمانی نبود و او آورد. یا مثلا وقتی از کرباسچی یاد می‌کنیم اتوبان ها و پل های تهران یادمان می آید که او زد. و یاد دادگاهش می افتیم. به شهردارهای تهران فکر می  کردم.

وقتی یاد ملک مدنی در شهرداری تهران می کنیم من یاد تریاک می افتم! به نظرم هیچ غلطی نکرد. یاد الویری که می کنیم دقیقا هیچ چیزی برایم نمودار نمی شود. یعنی او هم این کاره نبوده. یاد قالیباف اما که می کنیم  پیگیری و اتمام  تونل رسالت و برج میلاد و تونل توحید و اخیرا تونل صدر به نیایش و پروژه های واقعا بزرگ و به درد بخور تهران به ذهنم می آید. به نظرم قالیباف شهردار واقعا خوبی است. خوب کار می کند واقعا در این برهوت نعمتی است. اما وقتی از شهردار قبلیش یعنی احمدی نژاد یاد می کنیم قیمه بادمجان هایی که در هیات های جنوب شهر از پول شهرداری داد و وام ازدواج 500 هزار تومنی و مسخره بازی هایی از این قبیل و این همه زیربنایی! به ذهنم می آید. من که اصولگرا نیستم. اما هر کسی اصولگرا باشد و از کنار دولت احمدی نژاد به نان نرسیده باشد از مقایسه ی این دو نفر به راحتی متوجه می شود که کدام بهترند. احمدی نژاد رییس جمهور دارد همان کاری را می کند به کشور که احمدی نژاد شهردار برای تهران کرد. قیمه بادمجان!

اعتراف: اگر در انتخابات شوراهای بعدی باز قالیباف لیستی داشته باشد و اصلاح طلبان هم لیست داشته باشند من به لیست قالیاف رای می دهم. مگر این که اصلاح طلبان قبل از انتخابات شهردارشان را معرفی کنند و ببینم کسی بهتر از قالیباف است(که کم دارند) و الا اگر معرفی نکنند به نظرم رای دادن به لیست قالیباف بهتر است.

 

 ۲

روز حسرت را دیدید؟ به نظرم فاجعه از این بزرگ‌تر نمی توانست در تلویزیون  اتفاق بیافتد. نتیجه ی این سریال این است که  اگر فردا در کوچه و بازار یا توی خانه یکی به بغل دستی اش گفت من در حالت مکاشفه دیدم که تو جهنمی هستی و فلانی بهشتی نباید به او بخندد و باید حتا بپذیرد. چرا که در این سریال دیدیم که زنی به شوهرش این را گفت و راست می گفت! من نمی دانم چرا علمای حوزه دادشان در نیامد از این مزخرفات. واقعا کسی این قدر جرات به خودش بدهد که حتا دوزخ و بهشت آدم ها را هم در آخر سریال نشان بدهد. یعنی به این سادگی مشخص می شود؟ به این الکی است؟

 

۳

از کار علی کریمی کیف کردم. این دایی {...} را باید باهاش همین کار را کرد. هر وقت عکسی از تیم ملی می بینم که مارک شرکت دایی در رویش است عصبانی می شوم. کلی شرکت حاضرند پول بدهند و لباس هم بدهند این آقا لباس داده بدون این که پولی بدهد و حتا شنیده ام  و پولش را هم می گیرد! بعد همین عوضی می گوید علی کریمی را من و فدارسیون هر کاریش کردیم کردیم او باید سرباز باشد. اما تو {...} باید پادشاه باشی نه؟

 

۴

یک چیزی نوشته ام در مورد این هایی که سنگ عبدالله نوری را برای انتخابات به سینه می زنند. مسخره کرده اندخودشان را. عبد الله نوری هم حالا برای ما شده خدا! واقعا این ها حال شان خوش نیست. 

 

۵

ریموت بودن در پارکینگ خانه نیمی از شادمانی زندگی هر کسی است.

 

 

پنج تا پست شد.

 

 

/ 5 نظر / 15 بازدید
مصطفی

طبیعتاً ما هم باید ه تا نظر بدیهم. در نتیجه: 1. موافقم 2. موافق 3. مواف 4. موا 5. مو

اباذ

جناب احمدی نژاد در اصول گرایی تنه به حضرت امام خمینی (قدس) میزند مردک! تو فکر کردی با چند تا پل و تونل و این سوسول بازی ها اصول گرا میشود انسان؟ تو اصلا نفهمیده ای اصول گرایی یعنی چه! آیا اصلاَ یک بار هم آقا از این قالی باف تو حمایت کرده است؟ اصولگرایی یعنی آقا گرایی.بدو 40 روز در قبر بخواب شاید که متنبه شوی. شاید هم نشوی ضمناَ منظورت {...} چه بود جلوی اسم جناب استاد علی دایی؟! خدا هدایتت کند با این حرفهای زننده که در زبان قلم میرانی. تو لیاقت قلم به دستی نداری مزدور. علی دایی از امهات نظام است تو کی هستی؟ عبد الله نوری مرد خوبی است اگر یه کم این عینکش غربی نبود بهتر بود. این از رعفت اسلامی ما است که بلاگ تو را "گزارش تخلف" نمی دهیم. برو از این فرصت استفاده نموده و توبه نما

عباس یکرنگی

مهدی جان آزادگیت را تحسین می کنم. حق همین است و لا غیر

مهدی

در مورد شهرداري احمدي نژاد بي انصافي كردي! انصافا ميشه ياد شهرداري ايشان كرد و از پروژه مونوريل ياد نكرد؟!! با اين حرفت هم موافقم كه :احمدی نژاد رییس جمهور دارد همان کاری را می کند به کشور که احمدی نژاد شهردار برای تهران کرد." يعني مونوريل! البته اسمش عوض شده و به انرژي هسته اي تبديل شده است!!!

چسب

با پست اولت کاملن موافقم