"لا تحسبن الذین یفرحون بما اتوو یحبون ان یحمدوا بما لم یفعلوا فلا تحسبنهم بمفازه من العذاب و لهم عذابالیم " البته مپندار کسانى که به آن‌چه انجام دادند  شادمانى می‌ کنند  و دوست دارند به آن‌چه انجام نداده‌اند ستایش شوند، پس گمان مبر که براى آنان نجاتى از عذاب است، براى آنان عذابى دردناک خواهد بود. آلعمران ۱۸۸

/ 5 نظر / 24 بازدید
احسان

مادر جان! این جمله رو من به آقا احمدی نژاد توصیه میکنم زیاد استفاده کنند.

ازگمی

عذابي دردناك. در دنيا و در آخرت. صدق الله العلي العظيم و صدق رسوله الكريم.[خداحافظ]

حاج آقا

البته همین که آقامهدی و امثاله برای مالیدن پماد بر جای ... از آیات قرآن استفاده می کنن نه از اشعار فلان و بهمان خودش یعنی آقا مهدی هم مجبوره با این گفتمان (شادی روح خاتمی صلوات) حرف بزنه. اما این که آدم بخواد بجای این که سرشو بکنه تو یقش و فکر کنه که چرا اینجور شد سرشو راحت زیر برف بکنه و 20 میلیون رای برای خاتمی رو رای از روی فهم و شعور بدونه و 24.5 میلیون رای به احمدینژاد رو از روی... و این مملکت رو مملکتی بدونه که بشه تو انتخاباتش 12-13 میلیون تقلب کرداین حکایتیه که از آدمایی برمیاد که ... به قول آقا توی هر دو گروه اینوری و اونوری هستند. البته ببخشید آقامهدی این آقا که من گفتم احتمالا آقای شما نیست. چاره چیه هر کسی برا خودش باید آقایی داشته باشه مال ما اینجور آقاییه.

حسن

این کامنت قبل (حاج آقا) مال کدوم شوتیه دیگه؟ کاش لااقل تاریخ این مطلب رو می خون! ببین با کیا طرفیم ما! :)

ق

با عرض پوزش از کسانی که در کامنت دونی مناظره می کردند. مجبور هستم جلوی نمایش کامنت هاشان را بگیرم. امیدوارم مرا درک کنند.